Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Wywalczone zabezpieczenie
Historia jak z filmu. Niestety to nie komedia tylko sensacja, która nie kończy się na ostatniej scenie.
Nasza klientka została porwana przez dwójkę brutalnych mężczyzn. Kiedy siłą wpychali ją do samochodu myślała, że to już koniec jej krótkiego życia.

Akcja zmieniła bieg gdy mężczyzna kierujący pojazdem stracił kontrolę. Dachowanie zakończyło się w rowie. Dwóch mężczyzn zginęło na miejscu. Nasza klientka z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala. Tam walka o jej życie trwała przez wiele tygodni. Wstrząs mózgu, liczne złamania to tylko urywek obrażeń. Niestety najpoważniejszą konsekwencją wypadku okazał się uraz kręgosłupa który jest na tyle poważny, iż uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Nasz klientka z dnia na dzień straciła sprawność fizyczną. Do tej pory ból który towarzyszy od czasu wypadku nie daje za wygraną chociaż lekarze starają się pomóc wykonując kolejne i kolejne operacje.
Poprzednia firma odszkodowawcza, nie zagwarantowała nawet zabezpieczenia i prowadziła sprawę w sposób nie profesjonalny. Zadośćuczynienie o jakie walczyli było wręcz śmiesznie niskie jego kwota powinna być znacząco wyższa. Jest to bardzo częsty błąd firm odszkodowawczych bez doświadczenia.

My mogliśmy w tej sytuacji zabrać się do walki o rentę z tytułu niezdolności do pracy. Całe szczęście się udało i już po kilku miesiącach od podpisania umowy sąd zabezpieczył rentę w wysokości 1800 zł.

To dopiero początek drogi o godne pieniądze jednak Klientka może już spokojniej pokonywać ból rehabilitując się z pieniędzy wywalczonych dzięki naszym prawnikom.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)