Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Jak działamy?


Jeśli ucierpiałeś w wyniku wypadku lub przydarzyło się to Twojemu bliskiemu, zrobimy wszystko abyś uzyskał najwyższe możliwe odszkodowanie i zadośćuczynienie za cierpienie. Będziemy negocjować a następnie skutecznie przeprowadzimy postępowanie w sądzie. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat do momentu wygrania procesu.

Dochodzenie odszkodowań to nasza specjalność. Bez różnicy czy chodzi o odszkodowania powypadkowe, dochodzone z OC sprawcy czy za wypadek w pracy. Zajmujemy się również odszkodowaniami za wypadki z przeszłości. Nawet 20 lat po wypadku możesz domagać się wypłaty odszkodowania za cierpienie spowodowane śmiercią osoby bliskiej w wypadku. Decydując się na nas przekazujesz sprawę specjalistom. Nasi prawnicy mają wieloletnie doświadczenie sądowe oraz doskonałą znajomość przepisów dotyczących wypadków i odszkodowań.

Na każdym etapie sprawy angażujemy się całkowicie sprawdzając każdy szczegół, regularnie monitorując każdą czynność sądową. Cały czas jesteśmy z Tobą w ciągłym kontakcie telefonicznym i e-mail Efektem naszych działań są wysokie odszkodowania. Średnio 65% wyższe kwoty uzyskiwane w postępowaniu przedsądowym oraz maksymalnie wysokie kwot odzyskanych przed sądem. Prowadzimy sprawy na etapie ugodowym (przedsądowym) oraz na etapie sądowym. Oferujemy kompleksowe zajęcie się sprawą przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Wyślij do nas Zgłoszenie wypadku – skontaktujemy się z Tobą!