Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Kim jesteśmy?


Naszą misją jest świadczenie skutecznej pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach. Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. jest jedną z najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań, pomagającą osobom poszkodowanym oraz ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne im odszkodowania i świadczenia w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki znajomości rynku i wysokiej specjalizacji naszych pracowników potrafimy ocenić na jakie odszkodowanie może liczyć poszkodowany. Potrafimy realnie wycenić wielkość uszczerbku na zdrowiu, wielkość szkody majątkowej tj. poniesione koszty leczenia, utracone zarobki oraz inne koszty związane z leczeniem. Nasze doświadczenie jest gwarancją uzyskania maksymalnych kwot zadośćuczynienia dla naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi całego zespołu jesteśmy w stanie pomóc w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie.

Niesiemy pomoc na terenie całego kraju, przyjmujemy sprawy ze wszystkich stron Polski.

 

Za każdym sukcesem stoi zespół wykwalifikowanych pracowników. Prezentujemy osoby zarządzające Spółką oraz zespół ekspertów, którzy z zaangażowaniem każdego dnia pracują na rzecz naszych klientów: 

 

Krzysztof Schönthaler

Prezes Zarządu Spółki
Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.

 

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie jako finansista oraz osoba nadzorująca ubezpieczenia i roszczenia poszkodowanych z OC spółek oraz ubezpieczeń grupowych w największych polskich firmach infrastrukturalnych posiadających polisy OC od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych, (PKP PLK, Elektrim SA, Netia, P4 - Play, BOT obecnie PGE Wytwarzanie, Grupa Pekao SA). Inicjator zwiększenia ubezpieczenia OC przewoźników kolejowych.

 

 

Katarzyna Kowalska

Obsługa prawna Spółki
Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.

 

Adwokat. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Były wieloletni sędzia orzekający w sprawach z zakresu prawa pracy, rodzinnych i cywilnych. Praktykę zawodową zdobywała w Sądzie Rejonowym w Łowiczu i Sądzie Okręgowym w Warszawie. W latach 2005 – 2010 była delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości, gdzie w latach 2008 – 2009 zajmowała stanowisko Naczelnika Wydziału Praw Człowieka w Departamencie Sądów Powszechnych, stale współpracując z Pełnomocnikiem Ministra Spraw Zagranicznych do spraw postępowań przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Prowadziła zajęcia dydaktyczne w Mazowieckiej Szkole Humanistyczno – Pedagogicznej w Łowiczu. Autorka licznych publikacji na łamach m.in. Wydawnictwa Wiedza i Praktyka.

 

 

Łukasz Czerkawski


Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu struktur oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi. Współtwórca wielu projektów biznesowych. 

 

 

Ewelina Marcinkowska

Adwokat

 

 

Katarzyna Szyińska-Mędzin

Radca Prawny

 

 

Małgorzata Włostowska

Radca Prawny

 

  

Paweł Kraśniej

Adwokat

 

 

Awokat

Marta Zielińska

Adwokat

W 2019 r. ukończyła Wydział Prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Obecnie wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

 

 

Aplikant adwokacki

Paulina Siedlecka

Aplikant Adwokacki

W 2021 roku ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podczas studiów brała udział w licznych konferencjach naukowych o tematyce prawnej. Aktualnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.