Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Wygraliśmy po raz kolejny
Częstym błędem  związaną z dochodzeniem odszkodowań jest zaniżanie roszczeń do nich uprawnionych (przodują w tym firmy które dążą do ugody z ubezpieczycielami). Nasz klient (bardzo ucierpiał jako pasażer samochodu) trafił do nas ponieważ nie był zadowolony z obsługi dużej firmy odszkodowawczej ,która dotychczas zajmowała się  jego sprawą. Najbardziej irytował go ciągły brak kontaktu z jego pełnomocnikiem. Jak się później okazało nie to było największym problemem.
Przeanalizowaliśmy sprawę od początku i okazało się że kwoty o jakie wystąpiła poprzednia kancelaria, są zdecydowanie za niskie. Powołani zostali biegli, którzy jednoznacznie potwierdzili zły stan zdrowia pana Wiesława. Tylko czemu wcześniejsza firma o to nie zadbała?
Wyrok który uzyskaliśmy w tej sprawie w pełni satysfakcjonuje naszego klienta i jest wielokrotnie wyższy niż roszczenie pierwszej firmy.

Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)