Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Wypadek przy pracy - kolejna wygrana
Do naszych specjalizacji możemy bez wahania dołączyć wypadki przy pracy czego dowodem jest kolejny sukces z tej dziedziny.

Tym razem wypadek nie doprowadził do urazu wielonarządowego. Poważnemu uszkodzeniu uległa stopa, która po przejechaniu przez wózek widłowy została złamana w wielu miejscach. Pan Krzysztof przez doznany uraz musiał zmienić swoje dotychczasowe życie. Zaczęły się operacje, ból, żmudna rehabilitacja. Wszystko po to żeby normalnie chodzić i wrócić do zdrowia.

Sprawa toczyła się od 2016, odbyło się wiele rozpraw na których zawsze reprezentowaliśmy Klienta.

Niestety pracodawca chociaż bardzo dobrze radzi sobie na rynku i dysponuje ogromną ilością pieniędzy nie chciał przyjąć na siebie odpowiedzialności która w tym przypadku była ewidentna. Tym milej nam poinformować, że wygraliśmy w wyroku I instancji aż 70 tysięcy złotych.

Oczywiście nie jest to nasze ostatnie słowo.

Warto pamiętać, że nie tylko wypadki prowadzące do dużego kalectwa nadają się do wypłaty dużych odszkodowań. Warto walczyć w każdym przypadku w którym wypadek pogorszył standard naszego życia.

Jeżeli miałeś wypadek przy pracy albo znasz kogoś komu możemy pomóc napisz do nas wiadomość.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)