Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Przyznanie renty po wielu latach
Nasz klient uczestniczył w wypadku samochodowym kilkanaście lat temu w wyniku czego doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu. W skutek postępowania sądowego otrzymał odszkodowanie i zadośćuczynienie. Przez wiele lat żył w przekonaniu że już nic mu się nie należy w związku z wypadkiem. Przeglądając internet zwrócił uwagę na naszą reklamę skierowaną do ludzi takich jak on - poszkodowanych wiele lat temu.

Pan Piotr skontaktował się z nami. Przeanalizowaliśmy jego sprawę w wyniku czego uznaliśmy, że jesteśmy w stanie pomóc. Naszym celem było uzyskanie dla pana Piotra renty. Jako że wypadek miał miejsce kilkanaście lat temu, zdobycie dokumentacji oraz akt szkodowych nie było prostą sprawą i zajęło nam kilka tygodni. Kolejnym etapem było przygotowanie pozwu wraz z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa.
Nasz klient czekał z niecierpliwością na pierwszą rozprawę, która była kluczowa w związku z zabezpieczeniem powództwa. Kolejny raz odnieśliśmy wielki sukces, a nasz klient otrzymał nową szansę na godne życie. Sąd nie miał wątpliwości, że panu Piotrowi renta się należy już na początkowym etapie sprawy.
My walczymy dalej, nasz klient się rehabilituje i cieszy się życiem.

Jeśli znasz kogoś kto jest w podobnej sytuacji jak pan Piotr skontaktuj się z nami, postaramy się mu pomóc.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)