Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Pomagamy w uzyskaniu roszczeń uzupełniających
Nasza klientka jest ofiarą wypadku komunikacyjnego z przed lat. Jej sprawa odszkodowawcza zakończyła się ugodą sądową z ubezpieczycielem. W imieniu naszej klientki ugodę zawarli jej rodzice,przekonani że to najlepsze rozwiązanie,Byli pewni że ich córka wróci szybko do zdrowia.Niestety rehabilitacja była bardzo kosztowna , pomimo pozornie dużej kwoty pięniądze od ubezpieczyciela skończyły się szybciej niż mozna się było tego spodziewać. Rodzice musieli się zadłużać aby kontynuować rehabilitację córki.

Dwa lata temu zrozpaczeni rodzice skontaktowali się z nami ponieważ doszły do nich informację że potrafimy pomóc nawet w najtrudniejszych przypadkach-jak sami mówili , byliśmy ich ostatnią deską ratunku.

Przeanalizowaliśmy sprawę i podjęliśmy decyzję, że podejmiemy się jej aby dochodzić roszczeń uzupełniających.

Wiedzieliśmy,że nie będzie łatwo,ale to jeszcze bardziej nas zmotywowało do ciężkiej pracy-stawką było zdrowie młodej pełnej życia dziewczyny.

Po około roku batalii sądowej skutecznie podważyliśmy zawartą wcześniej ugodę co skutkowało uzyskaniem dla naszej klientki renty w wysokości 4000zł miesięcznie.Radość jaką sprawiliśmy jej rodzinie oraz jej samej była bezcenna.To małe zwycięstwo zdopingowało nas do jeszcze cięższej pracy.Kolejnym etapem naszych działań jest wywalczenie renty wstecznej oraz godziwego dodatkowego zadośćuczynienia.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)