Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Wygrane dodatkowe zadośćuczynienie
Sprawę Pani Kasi prowadzimy od wielu lat. Kiedy podpisywaliśmy umowę z Ojcem Pani Kasi nasza firma stawiała pierwsze kroki chociaż ludzie którzy ją stworzyli posiadali już wieloletnie doświadczenie. Tata Pani Kasi - Pan Grzegorz zaufał nam i tego zaufania przez te lata nie straciliśmy.

Zadanie było od początku trudne ponieważ firma, która prowadziła sprawę przed nami doprowadziła do niekorzystnego wyroku w sądzie karnym – wyroku który uniewinnił sprawcę. Niestety przejęliśmy sprawę w momencie w którym nie można było już nic zrobić. Jednak niekorzystne zakończenie sprawy karnej nie musi rzutować na sprawę cywilną. Odpowiednie argumenty, przemyślany pozew, indywidualne podejście do klienta jak zwykle zaowocowało.

Kiedy zakończył się proces w I instancji Pan Grzegorz był bardzo zadowolony z wyroku.

Zadośćuczynienie w kwocie powyżej 400 tysięcy oraz renta ponad 5 tysięcy miesięcznie do końca życia. Jednak my jako firma lubiąca walczyć do ostatniej możliwej szansy zdecydowaliśmy się namówić Pana Grzegorza (mimo satysfakcjonującego wyroku I instancji) na apelację. Wierzyliśmy, że dobrze napisana apelacja może zdziałać jeszcze bardzo dużo. Dzięki temu z ogromną radością możemy pochwalić się naszym dużym sukcesem. Wyrok Sądu Apelacyjnego był pozytywnym zaskoczeniem dla rodziny Pani Kasi. 300 tysięcy dodatkowego zadośćuczynienia oraz podwyższona renta do kwoty ponad 10 tysięcy! Taka suma daje ogromne możliwości by dalej Pani Kasia mogła się rehabilitować a rodzina ze spokojem patrzeć w finansową przyszłość.

Z tej historii wynika, że zmiana firmy odszkodowawczej na naszą – i to na każdym etapie - może realnie wpłynąć nie tylko na życie osoby Poszkodowanej ale i całej rodziny.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)