Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Fundacja Jedyna Taka
Jest nam niezwykle miło poinformować,że jesteśmy partnerem Fundacji Jedyna Taka ,która powstała z myślą o integracji społecznej i pokazaniu, że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem i wyznacznikiem człowieczeństwa. 

Została powołana do życia przez dwie niepełnosprawne mamy, które chciały zwrócić uwagę na sprawy osób z niepełnosprawnością, a w szczególności kobiet.

W 2016 roku Fundacja Jedyna Taka była organizatorem 4.edycji wyborów Miss Polski na Wózku, a już 7. października 2017 roku będzie organizatorem pierwszych w historii wyborów Miss Świata na Wózku. Fundacja jest również organizatorem projektu Jedyna Taka Mama oraz pomysłodawcami wystawy Jaka? Jedyna Taka! i Rodzicielstwo bez Barier", które pokazują, że niepełnosprawność nie wyklucza z bycia dobrym i odpowiedzialnym rodzicem.

Fundacja prowadzi również szkolenia dla wolontariuszy i firm w zakresie obsługi i pomocy osobom z niepełnosprawnością. Aktywnie biorą udział w wielu wydarzeniach, których celem jest zamiana wizerunkowa osób z niepełnosprawnością.  Można ich spotkać na licznych kongresach, konferencjach i spotkaniach, gdzie zawsze biorą czynny udział i starają się motywować do działania innych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony http://jedyna-taka.pl/, stronę oficjalną konkursu Miss Wheelchair World http://misswheelchairworld.com/, kanał YouTube na którym można znaleźć filmiki z prowadzonych działań https://www.youtube.com/channel/UCVaiD9tQULYwtIwQFAyk7zw/videos, a także na Facebook'a, bloga, Twitter'a i Instagram'a  :)


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)