Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Zabezpieczenie renty 14 tys. zł
Pan Paweł był górnikiem. Jest to praca jak wiadomo bardzo ciężka i obciążona dużym ryzykiem. Niestety Pan Paweł doznał bardzo ciężkiego wypadku pod ziemią. Przyczyną wypadku było złamanie procedur bezpieczeństwa w kopalni - do czego kopalnia nie chciała się przyznać. Pomimo tego nadzorujący pracę dostał wyrok w zawieszeniu.

Wypadek zaburzył nie tylko jego życie ale również jego rodzinie - żonie i małej córeczce. Pan Paweł z dnia na dzień stał się osobą niepełnosprawną (uszkodzony kręgosłup) i wymagająca stałej opieki osób bliskich. Całe szczęście rehabilitacja z której korzystał przyniosła duże efekty.

Niestety jak wiadomo rehabilitacja jest procesem długotrwałym i bardzo kosztownym. Nasze państwo nie gwarantuje nam odpowiedniej ilości rehabilitacji a konsekwencją tego jest brak postępów w przywracaniu sprawności albo wydawanie oszczędności życia by wrócić do jak najlepszej sprawności.

Na szczęście dzięki naszej firmie i staraniom prawników pan Paweł po paru miesiącach od podpisania umowy dostał zabezpieczenie renty w kwocie 14000 zł miesięcznie. Kwota ta znacząco poprawi jakość życia pana Pawła ponieważ będzie mógł się rehabilitować i spokojnie wracać do zdrowia. Jest to ogromna ulga nie tylko dla pana Pawła ale dla jego całej rodziny która teraz może czekać z nadzieją na poprawę stanu zdrowia ojca i męża.

Dlatego jeżeli będziesz ofiarą wypadku jak najszybciej zacznij korzystać z profesjonalnej firmy odszkodowawczej. To pomoże Ci uzyskaniu szybko pieniędzy które w odpowiedni sposób wydane znacząco mogą przyczynić się do poprawy stanu zdrowia.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)