Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Dziesięciokrotnie wyższe świadczenia
Wszystko zaczęło się dwa lata temu gdy nasza klientka uległa bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Przechodząc przejściem dla pieszych została potrącona przez samochód. Jej obrażenia były na tyle poważne, że wykluczyły ją ze wszelkiej aktywności. Wielotygodniowe pobyty w szpitalu, kilka poważnych operacji sprawiły, że została zmuszona do zrezygnowania z pracy i przejścia na wcześniejszą emeryturę – co samo w sobie spowodowało zmniejszenie dochodu miesięcznego klientki.

Firma, która na początku zajmowała się sprawą naszej klientki popełniła szereg błędów, które niemal doprowadziły do bardzo niekorzystnych rozstrzygnięć. Nasza klientka, bardzo niezadowolona ze swojego pełnomocnika zgłosiła się do nas. Najpierw zadbaliśmy i pomyślne zakończenie sprawy karnej, I skierowaliśmy sprawy do sądu cywilnego w celu uzyskania godziwych świadczeń - odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty. I właśnie rentą zajęliśmy się na początku. Uzyskaliśmy ją w ciągu 100 dni od zajęcia się sprawą. Nasza klientka mogła od tej chwili spokojnie czekać na rozstrzygnięcie w sądzie, nie martwiąc się o leczenie i rehabilitację. Na dalszym etapie nasi prawnicy zadbali o to by nasza argumentacja znalazła zrozumienie u sędziego. Skompletowanie dokumentacji to żmudna praca, ale dzięki temu odnieśliśmy kolejny sukces. Warto zaznaczyć ,że suma którą wywalczyliśmy to dziesięciokrotność tego co bezspornie wypłacił ubezpieczyciel - i parokrotnie większa od propozycji ugodowej przedstawionej przez pierwszego pełnomocnika. Mimo, iż wyrok bardzo korzystny dla naszej klientki, został przez nas przeanalizowany w celu rozważenia złożenia apelacji podwyższającej świadczenia.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)