Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Zły wybór firmy odszkodowawczej
To już kolejna historia pokazująca że nie tylko ubezpieczyciele źle traktują poszkodowanych ale również firmy odszkodowawcze.

Zacznijmy od początku. Pan Paweł miał poważny wypadek komunikacyjny. Czołowe zderzenie z tirem stało się powodem wielu dolegliwości zdrowotnych. Liczne złamania, uraz głowy, ciągły ból to tylko niektóre okropne konsekwencje z wypadku.

Pan Paweł wiedział, że należą mu się pieniądze. Bardzo ich potrzebował na leczenie i rehabilitację. Zgłosił się do firmy odszkodowawczej. Niestety ich praca była na tyle nieprofesjonalna, że nie doprowadziła nawet do zabezpieczenia renty. Pozew napisany bez staranności zawierał bardzo niskie kwoty tylko żeby wygrać szybko i zabrać prowizje. My tak nie działamy! Staramy się wywalczyć zawsze jak największe kwoty chociaż wymaga to dużo większego wkładu pracy, ogromu wyliczeń i zbierania dokumentów. Jednak najważniejsze jest, że ciężka praca przynosi wymierne korzyści! Sprawa pana Pawła właśnie zakończyła się w I instancji. Wygraliśmy 240 tysięcy złotych i dodatkowo comiesięczną rentę od ubezpieczyciela do końca życia, która pokryje koszty rehabilitacji.

Jesteśmy zadowoleni z tego wyroku jednak zawsze może być lepiej i sprawa trafi jeszcze do Sądu Apelacyjnego.

Nadmienić warto, że poprzednia firma starał się jedynie o 50 tysięcy zadośćuczynienia!

Pamiętajcie! Zmiana firmy, która pomoże w uzyskaniu odszkodowania na profesjonalną i doświadczoną skutkuje TYSIĄCAMI ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE WIĘCEJ ! Warto się nad tym zastanowić i nie obawiać się zmian na lepsze.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)