Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Zwiększenie renty do 14 tys. zł
Nasz klient jest ofiarą wypadku sprzed kliku lat - w wyniku którego porusza się na wózku inwalidzkim.. Zanim zaczęliśmy mu pomagać, był już po sprawie sądowej, w której uzyskał odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę.

Nie miał najlepszej obsługi prawnej – i renta która otrzymał nie była zgodna z wyliczeniami które użył sąd - tzw. czeski błąd na niekorzyść naszego klienta.

Jego prawnik odradził mu apelację w celu skorygowania tego wyroku.

Po analizie jego sprawy doszliśmy do wniosku iż uzyskamy znaczące podwyższenie renty na bazie stanu faktycznego ustalonego przez sąd.

Na początku nasz klient nie chciał uwierzyć, że skoro jest już wyrok sądowy, to jest jakikolwiek sens wracania do sprawy. Na szczęście dał się namówić.

Zaczęła się żmudna praca związana z uzupełnieniem dokumentacji medycznej, a następnie z konstruowaniem pozwu, który finalnie został złożony do sądu. Nasze roszczenia dotyczyły pogorszenia się stanu zdrowia naszego klienta
względem poprzedniej sprawy w sądzie oraz zwiększenia świadczenia rentowego, które do tej pory wypłacane było w wysokości 7 tyś. zł miesięcznie - a więc nie najniżej…

Ciężka praca i tym razem się opłaciła. Już na pierwszej rozprawie sąd przychylił się do naszego wniosku i zabezpieczył rentę w wysokości 14 tyś. zł miesięcznie.

Sprawa nadal trwa, teraz walczymy o znaczną kwotę zadośćuczynienia, które jest należne w związku z pogorszeniem się stanu zdrowia naszego klienta.

Poinformujemy Was o kolejnych efektach naszej pracy.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)