Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Ponad milion złotych oraz bardzo wysoka renta dla naszego klienta
Odnieśliśmy kolejny, wielki sukces więc chcemy się nim z Wami podzielić.

W ostatnich dniach zapadł wyrok w sprawie naszego klienta, Pana Marcina. Sprawa ta dotyczyła podważenia ugody, którą w imieniu małoletniego wtedy poszkodowanego, zawarli jego rodzice.
Wypadek miał miejsce w 2007 roku. W jego wyniku Pan Marcin doznał szeregu poważnych obrażeń skutkujących trwałym kalectwem. Rodzice w tamtym czasie zgodzili się na zadośćuczynienie i odszkodowanie w łącznej wysokości 280 tys. zł.
Na tamtą chwilę kwota ta wydawała się wystarczająca, ale jak czas pokazał koszty rehabilitacji przerosły ich najśmielsze oczekiwania.
W 2016 roku rodzice Pana Marcina dowiedzieli się o naszej kancelarii i poprosili o pomoc. Sprawy podjęliśmy się zastrzegając, że jest skomplikowana i wiąże się to niestety z dłuższym czasem jaki będzie potrzebny do jej przeprocedowania. I rzeczywiście Sąd potrzebował pięciu lat aby wydać wyrok.
Warto jednak było czekać tyle czasu. Sąd przychylił się do naszej argumentacji orzekając nieważność zawartej wcześniej ugody.
Na rzecz Pana Marcina zasądzone zostało zadośćuczynienie i odszkodowanie w kwocie 1 mln. 111 tyś. zł oraz comiesięczna renta w wysokości 7 tys. zł. Ustalona została również odpowiedzialność na przyszłość ubezpieczyciela.
Cieszymy się bardzo, że kolejny raz pomogliśmy odzyskać nadzieję ludziom walczącym o godne warunki życia rekompensujące niesprawność, która nie powstała z ich winy.
Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wyrokiem: Sąd Okręgowy w Świdnicy Ic 66/16

Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)