Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Zmiana decyzji ubezpieczyciela
Nasza kolejna historia pokazuje jak Ubezpieczyciele traktują ciężko poszkodowanych ludzi. Niestety w wielu przypadkach samo zgłoszenie szkody i przedstawienie odpowiednich argumentów do wypłaty odszkodowania nie wystarczą. Klientka, która zgłosiła się do nas swój koszmar rozpoczęła w szpitalu.

Rutynowy zabieg, który miał polepszyć komfort życia okazał się pasmem bólu i cierpienia. Wystarczy dodać, że przez błąd lekarza który został uznany za winnego nasza Klientka musiała codziennie pić ponad litr żółci. Do tej pory ten okres jest dla niej traumatyczny i po dziś dzień odczuwa jego negatywne konsekwencje.

Sprawa zgłoszona do ubezpieczyciela niestety nie została rozpatrzona pozytywnie. Pismo odmawiające wypłaty było kolejnym nieszczęściem naszej Klientki. Całe szczęście profesjonalnie przygotowany pozew przez naszych prawników trafił do Sądu i uwaga… nie potrzebowaliśmy nawet pierwszej rozprawy by Ubezpieczyciel przyjął na siebie odpowiedzialność i wypłacił część pieniędzy- i co jest ciekawe podano wprost iż przyczyną wypłaty jest skierowanie sprawy do sądu….

Oczywiście jak zwykle będziemy walczyć na drodze sądowej o większe pieniądze i bezpieczniejszą przyszłość.

Pamiętajmy jednak, iż brak początkowej wypłaty ze strony Ubezpieczyciela nie jest podstawą do rezygnacji z walki a tylko początkiem który z pomocą naszej firmy zakończy się sukcesem.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)