Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Zadośćuczynienie po 19 latach
Rodzina jest najmniejszą komórką społeczeństwa ale jednocześnie ludzie w niej żyjący są sobie najbardziej bliscy.

Pan Marcin oraz jego siostra Magda wychowywali się w szczęśliwej rodzinie, której nigdy niczego nie brakowało. Ich rodzina tworzyła szczęśliwy dom, pełen szczęścia, radości oraz miłości. Nasz Klient myślał, że tak będzie zawsze, jednak los okazał się być okrutny i zmienił życie oraz marzenia Pana Marcina o 180 stopni.

Wypadek komunikacyjny sprzed 19 lat doprowadził do śmierci Pani Magdy. Pana Marcina ogarnęła wówczas bezradność, ogromne poczucie osamotnienia oraz żal i niedowierzanie, że jego ukochana siostra, o którą zawsze dbał i się troszczył, zginęła na skutek czyjejś lekkomyślności oraz brawury.
Po wielu latach od wypadku zdecydował się na walkę o pieniądze, które należą się w przypadku śmierci osoby bliskiej.

Warto pamiętać, że czasami potrzeba wielu lat żeby emocje opadły i przyszła chęć dochodzenia sprawiedliwości chociaż w małej części rekompensującej smutek i cierpienie po stracie bliskiej osoby.

Zajęliśmy się tą sprawą wiedząc, że będziemy mogli w profesjonalny sposób pomóc dochodzić zadośćuczynienia. Sąd w I instancji zasądził na rzecz Pana Marcina 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Oczywiście jak już mamy w zwyczaju, nie kończymy spraw w I instancji tylko walczymy dalej o kolejny pieniądze na rzecz Pana Marcina.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)