Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Wywalczone odszkodowanie i renta
Śmierć osoby najbliższej to jedno z najcięższych przeżyć . Nasi klienci w wyniku wypadku komunikacyjnego stracili ojca i męża.

Niestety dochodzeniem odszkodowania zajęła się firma, która nie miała wystarczającego doświadczenia w tego typu sprawach.

W postępowaniu karnym sprawca wypadku zaciekle się bronił, próbując całą winą obarczyć poszkodowanego.

Poprzednia kancelaria pozostawała bierna i nie potrafiła skutecznie obalić argumentacji sprawcy. Ponadto gdy nasi klienci poprosili o oszacowanie kwoty na jaką mogliby liczyć w postępowaniu odszkodowawczym, dowiedzieli się że na nie więcej niż 40 tys. złotych.

Na szczęście w odpowiednim momencie osoby zaprzyjaźnione z rodziną zmarłego poprosiły nas o pomoc i skontaktowały nas z nimi.

Przystąpiliśmy do procesu jak zawsze z olbrzymią energią, zaangażowaniem i wiarą w pozytywne zakończenie sprawy.

Doprowadziliśmy do wniesienia aktu oskarżenia przeciwko sprawcy zdarzenia oraz zajęliśmy się sprawą odszkodowawczą co przyniosło bardzo szybkie rezultaty.

Wolą naszych klientów było jak najszybsze zakończenie sprawy nawet jeśli wiązałoby się to z mniejszym odszkodowaniem. W ciągu 100 dni od podpisania umowy uzyskaliśmy dla naszych klientów ugodę, która w pełni ich satysfakcjonuje. Wynegocjowaliśmy kwotę 380 tys. złotych odszkodowania oraz dożywotnią rentę.

W sprawie karnej dopilnujemy aby sprawiedliwości stało się zadość.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)