Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Wypadek w pracy - wielka wygrana
Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, iż kolejna sprawa zakończyła się dla nas sukcesem!

Pan Stanisław był pracownikiem niewielkiej firmy (jednoosobowa działalność gospodarcza).

Pracodawca nie zadbał o szkolenie bhp, które jest w Polsce obowiązkowe - ma zapewnić bezpieczeństwo pracownikom które jest przecież podstawą sprawnie funkcjonującej firmy.

Niestety w pierwszym dniu pracy, nasz Klient uległ bardzo poważnemu wypadkowi przy pracy.

W wyniku wypadku pan Stanisław stał się osobą niepełnosprawną bez szans na powrót do samodzielnego życia, samodzielnego chodzenia, jazdy na rowerze i wszystkich innych czynności i aktywności, które były dla Niego dostępne przed wypadkiem. Do końca swych dni będzie zależny od pomocy osób trzecich. Ogrom krzywdy odniesionej przez naszego Klienta jest niewyobrażalny dla osoby, która zachowała zdolność samodzielnego funkcjonowania. Cierpienia są tym większe, że z uwagi na miejsce zamieszkania nie są dla Niego dostępne udogodnienia dla niepełnosprawnych czy też formy aktywnego spędzania czasu przewidziane w większych ośrodkach miejskich dla niepełnosprawnych.

Całe szczęście pracodawca okazał się osobą wypłacalną i będzie musiał ponieść konsekwencje swoich uchybień.

W I instancji udało nam się wywalczyć aż 600 tysięcy złotych i rentę comiesięczną w wysokości 3 tysięcy złotych !!! Jednak nie spoczywamy na laurach i będziemy walczyć o jeszcze więcej.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)