Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Spadająca walizka
Podróżowanie we współczesnych czasach jest czymś zupełnie naturalnym i powszechnym. Każdego dnia miliony ludzi przemieszczają się korzystając nie tylko z samochodów ale również ze środków transportu publicznego. Autobusy, tramwaje, pociągi oraz samoloty zapewniają nam szybki dostęp do miejsc w których chcemy się znaleźć. Jednak nie zawsze udaje nam się szczęśliwie dotrzeć do celu.

Nasza kolejna klientka uległa wypadkowi w pociągu. Wracając z wnuczką z udanych wakacji doznała urazu, który do końca życia będzie przypominał jej o nieszczęśliwej podróży. Wystarczyło nieoczekiwane hamowanie pociągu żeby walizka innego pasażera spadła. Pech chciał, że spadająca walizka uderzyła w głowę naszej klientki powodując uraz szyi. Całe szczęście klienta zgłosiła doznany uraz do obsługi pociągu. Świadoma swojego prawa do odszkodowania powierzyła sprawę nam wiedząc, iż dzięki naszej pracy uda się uzyskać wysokie odszkodowanie i rentę na bieżące potrzeby. Obecnie po zgłoszeniu szkody i wysłaniu pozwu czekamy na pierwszy termin w sądzie.

Pamiętajcie, że zdarzenia wynikłe podczas podróży środkami transportu publicznego mogą zostać zgłoszone do ubezpieczyciela i sądu!


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)