Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Rozwiązujemy przypadki beznadziejne
Jesteśmy specjalistami od rozwiązywania spraw beznadziejnych! Poznaj historię Pani Natalii i przekonaj się, z jakim uporem i determinacją walczymy o pieniądze dla naszych Klientów. ⚖️⤵
 
Pani Natalia jest osobą bardzo poważnie poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym, który miał miejsce w 2009 roku. Jej rodzice podpisali w Jej imieniu bardzo niekorzystną ugodę z ubezpieczycielem, która jak się wydawało, zamykała dalsze możliwości odszkodowawcze.
Rehabilitacja Pani Natalii pochłaniała ogromne kwoty w związku z czym pieniądze uzyskane w wyniku ugody skończyły się w niedługim czasie.
Jeden ze znajomych Jej rodziców polecił naszą kancelarię, jako specjalistów od spraw beznadziejnych. Kontakt był błyskawiczny, bo uzyskanie pieniędzy było kwestią życia lub śmierci. 
Najważniejsze było przeanalizowanie zawartej ugody. Znaleźliśmy w niej wadliwe zapisy, co umożliwiło rozpoczęcie na nowo działań zmierzających do uzyskania kolejnych kwot. Podjęliśmy się próby podważenia ugody.
 
Nasza batalia zaczęła się w 2016 roku.
Przygotowaliśmy pozew wraz z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa na czas trwania procesu.
Sąd po rozpatrzeniu wniosku uwzględnia go tylko w części, przyznając 1000 zł na zwiększone potrzeby. My się nie poddajemy - składamy zażalenie do Sądu Apelacyjnego, które okazuje się skuteczne. Uzyskujemy dla Pani Natalii rentę w wysokości 5000 zł - jest rok 2018.
To suma, która  w części zabezpiecza najpilniejsze potrzeby rehabilitacyjne - walka trwa.
W międzyczasie biegli, w kilku opiniach, potwierdzają bardzo poważny stan naszej klientki, co przekłada się na konieczność jeszcze intensywniejszej rehabilitacji. 
 
Składamy więc kolejny wniosek o podwyższenie renty (2020 r.). Tym razem Sąd nie miał wątpliwości. Uzyskaliśmy 13880 zł renty na czas trwania procesu. Jest to kwota, która pozwala zabezpieczyć w sposób kompleksowy potrzeby Pani Natalii.  
 
Postępowanie sądowe zmierza ku końcowi. Oczekujemy iż ugodę podważymy w całości, że kwoty zasądzone w jego toku znacząco przekroczą milion złotych. Takie kwoty uzyskujemy w podobnych przypadkach.
 
Myślisz, że Twój przypadek jest beznadziejny? Zgłoś się do nas!

Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)