Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Renta po latach
Nasza klientka jest ofiarą wypadku komunikacyjnego.Całe zdarzenie miało miejsce w 2005 roku,Była wtedy dzieckiem.W wyniku wypadku doznała urazów wielonarządowych skutkujących stanem wegetatywnym, w której jest po dziś dzień.

Dla rodziców dzień wypadku zmienił całe ich życie. Jedynym celem stała się opieka nad dzieckiem,które wymagało jej przez 24 godziny na dobę.Należ podkreślić,ze opieka taka jest bardzo kosztowna. Pełnomocnik rodziców który zajmował się sprawą odszkodowawczą doprowadził do bardzo niekorzystnej ugody wraz z całkowitym zrzeczeniem się wszelkich roszczeń.

Opieka nad osobą niepełnosprawną w ciężkim stanie jest bardzo kosztowna – i rodzinie wkrótce zabrakło środków.

Po przeanalizowaniu sprawy podjęliśmy decyzję, że zajmiemy się nią. Wiedzieliśmy że nie będzie łatwo,ale wiedzieliśmy również ,że musimy pomóc tej rodzinie.Po miesiącach przygotowań sprawa trafiła do sądu, Pozew o roszczenia uzupełniające, który przygotowaliśmy był owocem olbrzymiego nakładu pracy,ale było warto...Już na początku batalii sądowej uzyskaliśmy dla naszej klientki rentę, która choć w części zabezpiecza jej bieżące potrzeby. Sprawa toczy się dalej,ponieważ walczymy o znaczące zadośćuczynienie oraz rentę wsteczną, które pozwoli zabezpieczyć naszą klientkę na przyszłość.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)