Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Renta 18 800 zł miesięcznie
Po wypadku, od roku 1998 do tej pory Pani Magda otrzymywała od ubezpieczyciela tysiąc pięćset zł miesięcznej renty, która w najmniejszy nawet sposób nie pokrywała wydatków na rehabilitację. Opiekowali się nią rodzice. Mama zrezygnowała z pracy.

Nasza klientka wielokrotnie zwracała się do ubezpieczyciela o zwiększenie świadczenia rentowego. Odpowiedź zawsze była taka sama - jest wyrok sądu w którym jest zawarta renta więc nie ma możliwości jej podwyższenia. W tym miejscu należy dodać, że pani Magda jest już wiele lat po procesie cywilnym w którym poza świadczeniem rentowym otrzymała zadośćuczynienie oraz odszkodowanie. Niestety sumy wywalczone w tym procesie były rażąco niskie. Winę za to ponosi ówczesny pełnomocnik pani Magdy, który nie dość starannie Ją reprezentował przed Sądem.

Pani Magda bardzo długo się zastanawiała czy po tylu latach warto po raz kolejny wracać do sprawy - ciężko Jej było uwierzyć, że jeszcze można coś zrobić. Dopiero liczne rekomendacje naszych klientów, którzy byli w podobnej sytuacji, przekonały Ją.

Zabraliśmy się do pracy. Przeanalizowaliśmy setki stron akt z poprzedniego procesu, zebraliśmy dokumentację medyczną, której przez wiele lat nazbierało się bardzo dużo.

W związku z tym, że w skutek wypadku nasza klientka od wielu lat porusza się na wózku, jej stan zdrowia znacząco się pogorszył. Brak pieniędzy na odpowiednią rehabilitację także zrobił swoje.

Lekarze w swoich opiniach byli zgodni - najważniejsza w tej chwili jest intensywna, specjalistyczna rehabilitacja - bez niej stan zdrowia naszej klientki będzie systematycznie się pogarszał i w niedługim czasie przykuje Ją do łóżka.

Sąd nie miał wątpliwości podzielając w pełni naszą argumentację. Renta została zasądzona.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)