Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Pożar w hotelu
Nocując w hotelu spodziewamy się spokojnej i bezpiecznej nocy. Czasami zaś bywa zupełnie inaczej... Nasz klient został dotkliwie poparzony w pożarze w jednym z warszawskich hoteli. Zamiast pomóc hotel  (Spółka należąca do Skarbu Państwa) próbował winą obarczyć poszkodowanego- co spełzło na niczym. Skutki pożaru są bardzo tragiczne, pan Zbigniew ma poparzoną twarz, drogi oddechowe, plecy, ręce i klatkę piersiową. Na dodatek słaba sytuacja materialna pana Zbigniewa nie pozwala mu na podjęcie koniecznego leczenia i rehabilitacji. Właściciel hotelu jak i jego ubezpieczyciel mimo potwierdzenia winy hotelu przez biegłych powołanych przez prokuraturę   nie chce przyjąć odpowiedzialności za ten tragiczny wypadek pozostawiając naszego klienta bez żadnej pomocy.

Obecnie, dzięki naszym staraniom  sprawa została skierowana do sądu. Dopełnimy wszelkich starań aby  nasz klient uzyskał godziwe odszkodowanie.

Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)