Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Postaw na profesjonalistów
Firm na rynku odszkodowawczym jest wiele. Od małych po bardzo duże. Mogłoby się wydawać, że wszystkim firmom przyświecać powinien jeden cel – zdobycie godziwego odszkodowania dla poszkodowanego. Niestety nie zawsze tak się dzieje.

Dlatego wybór firmy, z którą współpracujemy, jest poważną decyzją. Podejmując ją musimy mieć na uwadze, że powierzamy swoje pieniądze, a co za tym idzie możliwość leczenia i rehabilitacji.

Pan Bartosz uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Obrażenia, których doznał, zmieniły Jego życie już na zawsze. Każdego dnia doświadcza cierpienia, wymaga pomocy osób bliskich oraz rehabilitacji.

Chcąc uzyskać odszkodowanie zgłosił się do prawnika, który, jak obiecywał, zajmie się sprawą profesjonalnie. Niestety szybko napisany pozew ze skandalicznie niskim zadośćuczynieniem (w kwocie 35 tys. złotych) nie wróżył niczego dobrego. Późniejsze terminy rozpraw, na których prawnik się nie stawiał, jeszcze bardziej pogrążały sprawę. Całe szczęście Pan Bartosz postąpił rozsądnie i zaczął rozglądać się za zmianą firmy, która mogłaby mu pomóc w sposób profesjonalny i uczciwy. Dzięki Facebookowi trafił do nas. Podpisaliśmy umowę i po niespełna dwóch latach udało nam się doprowadzić do zawarcia ugody w wysokości 500 000 zł !!!!

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firmy ubezpieczeniowe traktują nas bardzo poważnie i proponują bardzo wysokie sumy przy zawieraniu ugody. Nie zawsze się na nie zgadzamy – tutaj ważną rolę odgrywa nasze doświadczenie. Wiemy, kiedy taka ugoda ma sens, a kiedy proponowana kwota jest za mała.

Dlatego wybierając firmę odszkodowawczą trzeba się dobrze zastanowić i zaufać najlepszym – czyli nam!


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)