Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Podwyższenie renty do 15 200 zł
Jest możliwe istotne podwyższenie rent powypadkowych- nawet w wypadkach sprzed wielu lat.

Minęło kilkanaście lat od momentu kiedy nasza klientka uległa poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w skutek którego doznała przerwania rdzenia kręgowego. Po wielomiesięcznym pobycie w szpitalu przyszedł moment powrotu do domu. Każdej nawet najprostszej czynności trzeba było uczyć się od nowa. Poruszanie się na wózku to wielkie wyzwanie.

Pieniądze z odszkodowania skończyły się bardzo szybko, a przyznana renta zapewniała jedynie przetrwanie. Brakowało nawet na leki, a co dopiero na rehabilitacje. To co proponuje NFZ w żadnym stopniu nie zapewnia prawidłowej rehabilitacji. Pani Ula bardzo szybko przekonała się że bez pieniędzy nie ma szansy na prawidłowe funkcjonowanie. Niestety czas płynął ,stan zdrowia pogarszał się a nadzieja, że coś się zmieni, powoli gasła.

Zupełnie przez przypadek pani Ula natrafiła na jeden z naszych postów na FB gdzie przeczytała o jednym z naszych klientów ,który był w podobnej do niej sytuacji i u którego wszystko się zmieniło po naszej pomocy.

Pełna nadziei, ale i obaw skontaktowała się z nami. Już po wstępnej analizie doszliśmy do wniosku, że jesteśmy w stanie pomóc - zaczęliśmy działać.

W związku z tym że zarówno wypadek jak i pobyty w szpitalach miały miejsce kilkanaście lat temu. Potrzebowaliśmy trochę czasu i wytrwałości aby zdobyć dokumentację potrzebną do prowadzenia sprawy. Ubezpieczyciel sprawy nie ułatwiał...Jak się można było spodziewać odmówił wypłaty należnych naszej klientce pieniędzy mimo że dysponowaliśmy bardzo mocnymi argumentami.

Sprawę skierowaliśmy do sądu. Nasze roszczenia obejmowały zarówno zadośćuczynienie jak i rentę
Już na pierwszym terminie sadowym uzyskaliśmy blisko dziesięciokrotne zwiększenie renty względem wypłacanej przez ubezpieczyciela- 15 200 zł renty miesięcznie.

Sąd podzielił naszą argumentację. Zaczyna się nowy etap w życiu naszej klientki, teraz będzie już dużo łatwiej...my walczymy dalej – o dodatkowe zadośćuczynienie i odszkodowanie. Wiemy iż po zakończonej sprawie nasza klientka będzie mogła godnie żyć – mając zapewnione pieniądze zarówno na opiekę jak i na rehabilitację - która w jej przypadku jest bardzo wskazana.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)