Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Czy odszkodowanie za wypadek i renta, którą otrzymujesz jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Zobacz, jak pomogliśmy Damianowi


Skoro tu jesteś, to prawodpodobnie Ty lub ktoś z twoich bliskich doznał uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku, a tym samym otrzymał odszkodowanie za wypadek oraz pobiera rentę, której wysokość pozostawia wiele do życzenia. A czy wiesz, że jeśli nawet Twoi rodzice, bądź rodzice bliskiej osoby, która miała wypadek, podpisali ugodę z ubezpieczycielem (np. na drodze sądowej), bądź zapadł prawomocny wyrok w tej sprawie, to tak naprawdę nic straconego, aby ubiegać się o dodatkowe odszkodowanie za wypadek i wyższą rentę? Poznaj historię Damiana i przekonaj się, że to nie są tylko puste słowa! 

Dzień, w którym życie Damiana nieodwracalnie się zmieniło

Dla Damiana 4 czerwca 1998 r. był dniem, który nieodwracalnie zmienił jego życie. Miał swoje pasje i marzenia, które już w tak wczesnym wieku zaczął realizować. W tym feralnym dniu zdarzył się dramatyczny wypadek komunikacyjny, który przekreślił dotychczasowe plany Damiana i odbił piętno na jego całym dalszym życiu. Na skutek wypadku koniecznością było rozpoczęcie walki o życie Damiana. Oprócz szeregu obrażeń doszło również do przerwania rdzenia kręgowego, w wyniku czego Damian musi się poruszać na wózku inwalidzkim, co dla szesnastoletniego chłopca było jak wyrok. Koszty leczenia, walka o sprawność syna sprawiły, że rodzice Damiana podpisali ugodę z ubezpieczycielem zrzekając się dalszych roszczeń. Niestety pieniądze nie starczyły na zapewnienie godnego życia Damianowi. Pieniędzy nie starczało na podstawowe potrzeby - na zakup ubrań i żywności, nie wspominając już o wdrożeniu efektywnego leczenia. Z ledwością wiązanie końca z końcem zabrało rodzinie Damiana sens życia i uniemożliwiło walkę o jego sprawność.

Na szczęście Damianowi polecił nas jeden z klientów

Na skutek naszych działań życie Damiana uległo znacznej poprawie. Już w ciągu 100 dni od podpisania z nami umowy, Damian otrzymał wysoką, dożywotnią rentę, która stanowiła wielokrotność renty przez niego otrzymywanej. Zapewnione środki pieniężne umożliwiły rodzinie Damiana zakup sprzętu rehabilitacyjnego, który sprawił, że Damian odzyskał wiarę, że znowu stanie na nogi. Radosnym jest fakt, że uzyskana przez nas renta sprawiła także, iż Damian ponownie rozpoczął walkę nie tylko o swoje zdrowie, ale także o swoje życie. Damian na nowo stał się aktywnym chłopakiem, zaczął rozwijać się towarzysko i kulturalnie. Wywalczone środki finansowe pomogły mu odzyskać pewność siebie, dzięki czemu zaczął umawiać się z dziewczynami, co daje mu perspektywy na założenie swojej rodziny. Rozpoczął również realizowanie swojej pasji jaką jest podróżowanie, a także zamierza zdobyć wykształcenie.

Na tym jednak nasza pomoc się nie zakończyła!

W dalszym ciągu walczymy o pieniądze dla Damiana, gdyż jesteśmy w stanie wyegzekwować o wiele więcej i liczymy, że nasze działania sprawią, iż radość życia, którą udało nam się odzyskać, pozostanie z nim i jego rodziną już na zawsze.

 

 

Pomogliśmy Damianowi, możemy pomóc i Tobie

Takich spraw, jak ta Damiana, mamy setki. Każda z nich wymaga rzecz jasna indywidualnego podejścia, co oczywiście gwarantujemy. O naszej skuteczności najlepiej świadczą liczne rekomendacje naszych klientów. Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, abyśmy mogli natychmiast podjąć stosowne działania, a tym samym wywalczyć dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich wysokie odszkodowanie za wypadek oraz rentę. Zrobimy dla Ciebie wstępną, bezpłatną analizę prawną. Dopiero po niej zdecydujesz o ewentualnej dalszej współpracy z nami. Pamiętaj, że jesteśmy kancelarią, która nie pobiera jakichkolwiek opłat wstępnych, a nasze honorarium dostajemy dopiero z wypłaconych przez ubezpieczyciela pieniędzy!
Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)