Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Odszkodowanie mimo braku winy kierowcy
Można uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela pojazdu pomimo braku winy kierowcy.

Z racji młodego wieku,co za tym idzie roztargnienia, wiele takich zdarzeń jest spowodowane właśnie przez dzieci. Coraz częściej pomagamy w tego typu sprawach, które z pozoru skazane są na przegraną...

Nasza klientka ma 9 lat. Jak co dzień wychodząc ze szkoły do domu przechodziła przez przejście dla pieszych.Niestety nie zastosowała się do czerwonego światła i wbiegła na nie wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.Kierowca nie miał czasu na reakcję - potrącił przebiegającą dziewczynkę, w wyniku czego doznała kilku złamań oraz potłuczeń.Na szczęście po kilku tygodniach w szpitalu nasza klientka powróciła do domu ,gdzie w nie długim czasie doszła do pełni sił.

Matka naszej klientki nie wiedziała że nawet w takiej sytuacji, gdy jej córka jest jedynym sprawcą wypadku,należy się jej odszkodowanie.W tego typu sytuacjach OC działa na zasadzie ryzyka,co jednoznacznie wynika z ustawy o ubezpieczeniach,mimo że kierowca nie ponosi winy za zaistniałe zdarzenie.

Ubezpieczyciel przez dłuższy czas nie kwapił się do wypłacenia należnego odszkodowania zasłaniając się najróżniejszymi przepisami.W końcu po naszych zdecydowanych działaniach pieniądze zostały wypłacone.
Oczywiście na tym nie poprzestaliśmy,kierując sprawę do sądu,gdzie wywalczymy kolejne pieniądze dla naszej klientki.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)