Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Nawet zwykła wyprawa do lasu może skończyć się tragicznie...
Nasza klientka jechała rowerem do lasu zbierać jagody. Nie spodziewała się, że przeszkodą w dojechaniu do celu okażą się trzy groźne psy, które dosłownie zawlokły ją do rowu. Poszkodowana została brutalnie przez nie zaatakowana, a konsekwencje tego wypadku będzie odczuwała do końca życia. Trzy duże psy nie były (kolejny zresztą już raz) objęte odpowiednią opieką przez swojego właściciela, który nie tylko nie umiał zadbać o bezpieczne miejsce do ich przebywania, ale również o właściwe wyżywienie.

Trzeba pamiętać, że to właściciel jest odpowiedzialny za swoje zwierzęta i to on ponosi konsekwencje ich zachowań. Poszkodowana miała pecha, ponieważ psy bez kontroli i bardzo głodne rzuciły się na nią, zapewne z zamiarem zagryzienia i zjedzenia. Ataki kierowały nie tylko na ręce i nogi, ale również w okolice szyi i twarzy. Ciało naszej klientki będzie już do końca życia odczuwało skutki tego pogryzienia. Obrażenia, jakich doznała, nie tylko powodują dyskomfort z powodu ogromnego fizycznego bólu, ale również psychicznego z powodu konieczności znoszenia swojego zmienionego wyglądu. W takiej sytuacji ciężko jest wycenić szkody, jakich doznała poszkodowana, jednak nasza firma będzie starała się zapewnić jej jak najwyższe odszkodowanie, które zapewni komfort leczenia na najwyższym poziomie i spokojne myślenie o przyszłości.

Nasza firma prowadzi przy tym działania wielotorowo: zapewniliśmy reprezentację prawną nie tylko w postępowaniu cywilnym, ale także w sprawie karnej, która została wszczęta przeciwko właścicielowi czworonogów. Zdjęcia zamieszczamy, aby pokazać, jakie konsekwencje musi ponieść niewinna osoba przez zaniedbania innego człowieka.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)