Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Kolejna wyprawa Michała
Michał do 18 stycznia 2009 roku żył jak zwyczajny, młody chłopak. Po skończonej szkole całe życie stało przed nim otworem. Niestety wracając z dyskoteki został potrącony przez radiowóz policyjny. Jego powrót do domu okazał się długi i bardzo bolesny.

Silne stłuczenie mózgu i pnia mózgu, złamanie kości skroniowej i ciemieniowej po stronie prawej, złamania żuchwy oraz złamania kości podudzia prawego.

Po wypadku życie Michała wywróciło się zupełnie do góry nogami! To co dawniej było na wyciągnięcie ręki teraz stało się nieosiągalne! Tryb życia regulowały wyjazdy na rehabilitację do Bielska Białej, Bydgoszczy, Zgorzelca.

Mimo wszystko Michał nie stracił pogody ducha. Żył, a przecież niepełnosprawność to nie koniec świata!

Całe szczęście w tym nieszczęściu że Michał trafił do Centrum Rehabilitacji Gałuszka & Romanowski w Bielsku Białej. To właśnie tam rozpoczęła się przygoda z trójkołowymi, poziomymi rowerami.

Pojawiły się także pierwsze sukcesy. W Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych w 2015 roku Michał zdobył Vice Mistrzostwo Polski w swojej kategorii.

W 2017r. odbyła się autorska akcja POKONAĆ SIEBIE, która polegała na przejechaniu w tydzień całej Polski, od Gdańska, aż do Morskiego Oka. Przejazd odbył się w dniach 3-10 czerwca.

Rok później, czyli w 2018r. grupa #pokonacsiebie.org.pl pojechała na Most Karola w Pradze. Akcja odbyła się 10-15 czerwca.

W tym roku grupa #pokonacsiebie.org.pl wspierana przez firmę Czerkawski Odszkodowania wybiera się do Rzymu. Start przedsięwzięcia planowany jest na 31 sierpnia z Bielska Białej z placu Centrum Rehabilitacji Gałuszka & Romanowski.

Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć Michała w kolejnej wyprawie! Życzymy dalszych wspaniałych sukcesów i dopingujemy w kolejnych inicjatywach.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)