Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Gwałt na komendzie policji - Aktualizacja
AKTUALIZACJA!

Nasza Klientka i 4 inne kobiety pokrzywdzone! Całe szczęście zwyrodnialec jest już aresztowany.

https://www.wp.pl/?s=wiadomosci.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6349085770634881a

---

Sprawa, którą się zajmujemy jest nawet jak na nasze standardy nietypowa. Jest również bulwersująca, bo dotyczy gwałtu, do którego doszło na komendzie Policji.

Zgłosiła się do nas młoda kobieta z zapytaniem czy zajmiemy się Jej sprawą. Opowiedziała nam ze szczegółami o przerażającym zdarzeniu, które miało miejsce gdy nasza klientka została doprowadzona na komendę w związku z nie stawieniem się na rozprawie sądowej w charakterze świadka. Jak ustalono w czasie śledztwa, to właśnie wtedy doszło do gwałtu. Czynu tego dopuścił się jeden z policjantów pełniących służbę tego dnia.Całe zdarzenie zostało uchwycone przez monitoring znajdujący się na komendzie
Policjant został wydalony ze służby, usłyszał również zarzuty prokuratorskie.

Kobieta po całym zdarzeniu popadła w silną depresję, przez wiele miesięcy nie była w stanie normalnie egzystować a tym bardziej pracować. Niestety informacja o zdarzeniu szybko rozeszła się w lokalnej społeczności, co spotęgowało stany depresyjne naszej Klientki .Potrzebna była stała pomoc specjalistów.

Po przeanalizowaniu sprawy doszliśmy do wniosku, że roszczenia wobec policjanta jak i Policji jako instytucji, są jak najbardziej zasadne.

W pozwie, który przygotowaliśmy znalazły się roszczenie dotyczące zadośćuczynienia oraz renty dzięki której nasza klientka będzie mogła kontynuować terapię psychiatryczną oraz psychologiczną, które to pozwolą z czasem wrócić naszej klientce do w miarę normalnego funkcjonowania.

Czekamy na pierwszą rozprawę...


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)