Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Firma Czerkawski Odszkodowania wspiera Miss Wheelchair World
Firma Czerkawski Odszkodowania zawsze z ogromną chęcią uczestniczy w projektach wspierających osoby poszkodowane.  Misją naszej firmy jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach.  Dlatego też  z ogromną radością i dumą wspieramy fundację Jedyna Taka  powołaną do życia przez dwie niepełnosprawne mamy, które chciały zwrócić uwagę na sprawy kobiet z niepełnosprawnością w społeczeństwie.

Fundacja Jedyna Taka realizuje wiele projektów pokazujących, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu.m.in. Od czterech lat organizowany jest konkurs Miss Polski na Wózku, w trakcie którego zostaje wyłoniona najpiękniejsza kobieta poruszająca się na wózku inwalidzkim. Wybory z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród mediów, zyskując rozgłos ogólnokrajowy.

Po czterech edycjach wyborów Miss Polski na Wózku zrodził się pomysł zorganizowania czegoś nowatorskiego na skalę światową. Wybory Miss Wheelchair World to wydarzenie, które przełamie bariery dotyczące niepełnosprawności na całym świecie. W październiku 2017 roku Polska będzie gościła kobiety z całego świata poruszające się na wózku inwalidzkim, które powalczą o tytuł tej najpiękniejszej. Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa, piękna stolica Polski.

Głównymi celami projektu Miss Wheelchair World jest:

- zmiana wizerunkowa kobiet z niepełnosprawnością,
- integracja środowisk osób z niepełnosprawnością na całym świecie,
- przełamywanie barier,
- ułatwienie wymiany informacji dotyczących najnowszych osiągnięć naukowych i medycznych,
- pokazanie, że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony projektu http://misswheelchairworld.com !


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)