Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Dawid Lange
Nazywam się Dawid Lange. W 2015r. uległem wypadkowi doznając poważnego urazu kręgosłupa, który spowodował porażenie kończyn dolnych. Obecnie jestem skazany na wózek inwalidzki ale nie poddaje się udowadniając sobie i innym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Od dwóch lat trenuję wyciskanie sztangi leżąc. Każdy udział w zawodach jest oderwaniem od codziennej szarej rzeczywistości i problemów. Odniosłem sukcesy zarówno na zawodach krajowych – podwójne Mistrzostwo Polski, poprawienie rekordu Polski 225kg. jak i na szczeblu międzynarodowym - 2 miejsce na Mistrzostwach Europy Federacji WUAP w Pabianicach, 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Federacji WUAP na Słowacji. Wynikiem 235 kg poprawiłem swój życiowy rekord. Moim marzeniem jest udział w Mistrzostwach Świata i Olimpiadzie.. Walczę dla siebie i moich bliskich znalazłem cel w życiu i chciałbym go zrealizować!

Jako Czerkawski Odszkodowania jesteśmy dumnym sponsorem Dawid Lange, trzymamy kciuki za realizację marzeń oraz sukcesy sportowe!


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)