Napisz do nas: biuro@czerkawski.com.pl lub zadzwoń: +48 884 349 883
Naszą wiarygodność
potwierdza certyfikat:
Śledź historie
naszych klientów na:

Błąd medyczny
Każdego dnia tysiące ludzi trafia do szpitala. Część z nich potrzebuje nagłej pomocy, część trafia tam na planowy zabieg oraz by doświadczyć cudu narodzin.

Niestety każda wizyta w szpitalu czy to ta nagła czy planowana może nieść za sobą nie miłe konsekwencje w wyniku błędu medycznego.

Należy podkreślić, że dla naszej firmy stanowią one bardzo duże wyzwanie i wymagają indywidualnej bezpłatnej analizy każdego przypadku.

Adwokaci i lekarze pracują razem by stwierdzić czy dane zdarzenie medyczne można zakwalifikować jako błąd.

Po takiej analizie naszą klientką została Pani Katarzyna. Trafiła do szpitala na porodówkę by powitać na świecie swoje kolejne dziecko. Niestety poród drogami natury nie powiódł się – co się zdarza i nie jest to błąd – jednak cesarskie cięcie zostało przeprowadzone w sposób nieprawidłowy. Spowodowało to powstanie ogromnej przepukliny na brzuchu i niesamowitą ilość bólu oraz dyskomfortu. Czy można ocenić cierpienie kobiety, która przez wiele tygodni nie może wziąć swojego dziecka na ręce? Nie może się nim zając i jednocześnie sama wymaga opieki. Zamiast chodzić z dzieckiem na spacery kolejny raz idzie ale do szpitala na operacje.

Na szczęście sprawa trafiła do sądu i już na pierwszej rozprawie odnieśliśmy sukces . Zabezpieczenie w kwocie ponad 3.000 zł ! Pani Katarzyna nie mogła uwierzyć, że tak szybko będzie miała pierwsze comiesięczne wsparcie pieniężne, które pozwoli jej się rehabilitować i powoli cieszyć macierzyństwem bez bólu.

Przed Nami jeszcze długie lata rozpraw i batalii z ubezpieczycielem szpitala jednak po otrzymanym zabezpieczeniu kolejny raz wierzymy, że warto działać.


Wyślij zgłoszenie

Wyślij e-mail wypełniając poniższy formularz. W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)